Huawei P Smart obal se může stát vaší vizitkou

Ideální telefonní aparát by byl takový, co se nepoškrábe, ani nepoškodí po pádu na zem z větší výšky, a ani tehdy, spadne-li vám nedopatřením třeba do vody. Stávají se takové případy, kdy lidé loví přístroje z vany nebo dokonce z toalety, a není to zrovna nic neobvyklého. Takový telefon by byl však natolik drahý a po výrobní stránce náročný, že by nemohl na trhu pro běžné spotřebitele uspět.

Někteří z nás si dokonce potrpí na Huawei P Smart obal jako na součást své image, různých pouzder s barevnými motivy se totiž vyrábí tisíce a mezi nimi se dá vybrat takový, co zrovna vyhovuje vašemu životnímu stylu. Výjimečné nejsou ani situace, kdy si někdo pořídí krytů či pouzder třeba pět, a různě je podle nálady či vhodné příležitosti střídá.

dívka s mobilem

Pouzdro podle vzhledu rozhoduje

Možná se vám to nebude zdát věrohodné, ale většina vlastníků smartphonů si nakupuje pouzdra podle vzhledu, aniž by pohlížela na praktičnost. Výjimkou jsou jen některé speciální výrobky určené např. pro sportování, kde je množství barevných i tvarových variant omezeno na úkor funkčnosti. Jaké varianty krytů si lidé kupují nejčastěji?

Silikon – základní ochrana – ochrana boků a zadní strany zajištěná silikonovým krytem, případně polyuretanovým. Jsou vhodné spíše pro toho, kdo s telefonem často manipuluje, neukládá jej do kapes a do tašek nebo batohů a pracuje s ním nejčastěji na desce stolu. Není to ani žádný estetický zázrak, navíc vůbec nechrání to nejcitlivější – přední stranu.

Pogumovaný plast – obdoba silikonu je plast s pogumovaným povrchem, ten je ideální volbou proti vyklouznutí přístroje z ruky. Nechrání sice přední část, ale pro toho, kdo často píše na klávesnici textovky nebo surfuje na internetu, je to ideální volba. Vhodně zvolená barva pak může vzhled telefonu docela podtrhnout.

flipové pouzdro

Flip – připomíná knižní desky, které chrání přístroj ze všech stran, většina flipových pouzder má uvnitř silikonovou vložku, takže je zabezpečení přístroje dvojité. Značnou výhodou je nekonečný počet různých vzhledových provedení v mnoha barevných odstínech, bez potisku i s potiskem. Přední i zadní plocha tak může odrážet osobitý vkus každého jednotlivce a proto se také výrobci soustředí na stovky různých motivů přírody (rostlin, zvířat, panoramat a krajiny), techniky atd. Pouzdra se zhotovují z koženky nebo z kůže a jsou vhodná pro každého – pro školou povinné děti, ale např. i pro manažery.