Ručně vyrobený efektový pedál z USA


Hudba, často se říká, že je lék na všechno. Pokud nás něco trápí, nebo jsme naopak štěstím bez sebe, posloucháme hudbu. Někdo si nasadí sluchátka, jiný nastaví reproduktory na maximum. Dalším faktem je, že je hudba všude kolem nás. Nejen v nočních klubech, diskotékách či hospodách, ale také v televizi při sledování filmů, reklam či při poslouchání podcastů, samozřejmostí je také rádio, které nám během jízdy zpříjemňuje cestu. Každý z nás má navíc svého vlastního oblíbence, svého idola, a to jak u samotných interpretů, tak u hudebních skupin. Co ale málokdo ví, je jak vlastně naši oblíbení zpěváci svou hudbu zpracovávají. Pokud Vy sami se hudbě věnujete, nebo Vám doma roste malý muzikant, jistě víte, že tvoření hudby není zrovna snadný a laciný koníček, obzvláště, pokud se tomu věnujete profesionálně.

tvorba hudby

Pokud se Vy, Váš známý nebo například Váš potomek věnuje hudbě, je pravděpodobné, že spolu se zájmem poroste také profesionalizace. Podobně jako většina jiných koníčků, i hudba začíná prvním nástrojem, často například kytarou, která je oblíbená napříč generacemi. Jak se Váš talent rozvíjí, profesionalizují se také Vaše nástroje. Mimo samotnou kytaru můžete najednou vlastnit pedály, reproduktory, nebo dokonce třeba mixážní pulty. Pokud se však chcete posunout ještě o level výš, můžou být Vaším dalším krokem například kytarové efekty. Ti z Vás, kteří se hudbě věnují opravdu do hloubky, jistě znají značku EarthQuaker devices avalanche run v2, jejíž produkty můžete najít například na webu Feedback Pedals.

Avalanche Run V2

Od této firmy si můžete pořídit například nový Avalanch Run V2, který nabízí stereo Reverb, Delay, či Reverbový efekt, zpoždění až 2 sekundy, funkční tap tempo, digitální provoz, nožní spínač, a mnoho dalšího, včetně ruční výroby v USA. Pokud se pro něj rozhodnete, je to zaručený krok vpřed pro Vás i Vaši hudbu!