Co koupit dětem?

Každá doba je jiná a taktéž platí, že děti v každé době jsou úplně jiné. V každé době jsou jiní hrdinové a všechny děti mají také rády i jiné pohádkové postavičky. Nicméně, zajímá vás, jaké pohádky jsou v současné době horkým hitem? Pokud ano, jste tu na správném místě! Udělali jsme průzkum mezi současnými dětmi a zjistili jsme, jaké pohádky mají nejraději – a potažmo i to, jaké dárky s jakými pohádkovými postavičkami by si velmi rády přály od Ježíška. Zkrátka, s našimi tipy neprohloupíte a budete mít hned jasno, co vašemu dítěti koupit!

dětská hračka

Asi nejoblíbenější pohádkovou postavičkou poslední doby, je Mašinka Tomáš. Nic vám to neříká? Jedná se doslova o mašinku, která má lidské vlastnosti. Je to zkrátka velká lokomotiva s očima i pusou. Společně se svými kamarády – taktéž ve většině případů nějakými technickými stroji, společně prožívají mnohé příhody. Pohádka je barevná a vtipná, není tak divu, že se dětem opravdu hodně líbí. V dřívější době byl v podobném stylu velmi oblíbený Bořek Stavitel. Nicméně zpět k mašince Tomášovi. Pokud je vaše dítě fanouškem určitě mu musíte koupit mašinka Tomáš na baterie Masinka-tomas. Na výběr máte z nejrůznějších předmětů, jako je například vláček, koleje, polštářky, nebo nějaké oblečení.

roztomilá hračka

Dalším velmi oblíbeným dětským seriálem, jsou pokémoni. Ti jsou nestárnoucím hitem už opravdu dlouho. Jedná se o japonskou pohádku, která bortí naprosto všechny bariéry už několik let. Nic vám to neříká? Jedná se o malá vymyšlená zvířata s nadpřirozenými vlastnostmi. Některé chrlí oheň, jiné umí létat a podobně. Nicméně jsou velmi roztomilá a dětem se líbí. Pokud máte děti, které fandí těmto malým zvířátkům, určitě byste jim měli koupit školní tašku, pouzdro, nebo něco obdobného. Velmi oblíbené jsou i klasické postavičky, nebo třeba plyšové hračky. Zkrátka, neprohloupíte s ničím s tímto motivem.