Stěhovací firmy v Praze stěhují i seniory

Přestěhovat celý byt obnáší spoustu starostí a je to svým způsobem vytržení z pohodlí, z životního zaběhnutého stereotypu, což mnohdy velmi špatně snáší především senioři. Na co by si zvláště lidé v pokročilém věku měli dávat pozor, a čemu věnovat maximální pozornost?

Fyzické vyčerpání – ve snaze ušetřit pár tisíc korun podnikají někteří lidé neuvěřitelné kroky, mnohdy s problematickým průběhem a zdravotními komplikacemi. Pro dříve narozené osoby to může znamenat i hospitalizaci v důsledku úrazu nebo chronického onemocnění a tak se vyplácí vždy velmi pečlivě zvažovat, zda skutečně zvládnu sám odnést tuhle komodu, postel, anebo rozebrat šatní skříň. Stěhovací firmy jsou tu od toho, aby řešily hlavně fyzicky náročné akce, a vypomáhají i s demontáží a zpětnou montáží nábytku.

obývací pokoj

Pitný režim – někteří lidé mohou v průběhu stěhování či přípravných prací zapomínat na dostatek tekutin a to se pak může vymstít křečemi, bolestmi hlavy, nervozitou, vyčerpáním či nedostatkem energie. Mějte u sebe vždy dostatek tekutin, a jestliže se při stěhování více pohybuje, než jste jindy zvyklí, nezapomínejte doplnit minerály a stopové prvky, např. iontovým nápojem, anebo třeba kvalitní minerálkou s dostatkem hořčíku, jako je např. osvědčená Magnesia.

Deprese a stres – při stěhování hrozí i psychická újma, proto jsou tu k dispozici stěhovací firmy v Praze Stěhování Mamut, aby vás těchto problematických situací ušetřily. Náročné je pro starší ročníky samo o sobě jen pouhé přemístění jinam a budování nových návyků a zvyklostí, a tak buďme rádi, že stěhovací firma zastane tu nejobtížnější dřinu a my máme pak více času na zabydlování a také sami na sebe.

papírový karton

Balení věcí – starší lidé mohou mít tendenci balit věci do starých novin, jak se to dělávalo dříve, ale to není nejlepší nápad. Poraďte jim, aby se obrátili na stěhovací firmu, která zajistí bublinkovou fólii, lepicí pásku, případně odvíječ na pásku, tenkou flexi fólii a pevné kartonové krabice. Do bublinkové a flexi fólie zabalíte v podstatě téměř všechno – jednoduše a rychle.