Teepee jako stan, který aktuálně nejvíce frčí

Nemusíte sledovat všechny nejnovější trendy abyste zjistili, co je aktuálně „in“ a sklízí velký úspěch nejen u dospělých, ale i jejich ratolestí. Jistě se i k vám dostala informace ohledně stanu na hraní (už pro ty nejmenší), který s dětmi roste, umožňuje jim prožívat nespočet dobrodružství a samozřejmě i vylepší jejich pokojíček z hlediska designu, a to svým moderním vzhledem.

  • Má totiž podobu indiánského stanu, díky čemu se liší od všech typických, které běžně rodiče kupují na zahradu nebo do bytu a je potažen prodyšnou a omyvatelnou látkou, co potěší i samotné rodiče.

Teepee pro děti Chytraliska.cz nalezete na trhu v mnoha podobách, ať už se vzorem, který bude vyhovovat malým princeznám nebo malým uličníkům pro jejich lumpárny. V našem sortimentu se můžete podívat i na neutrální podobu stanu, která se hodí pro obě pohlaví a dodá přirozený vzhled i samotnému pokojíčku pro děti.

indiánské teepee

Stan, který si najde své uplatnění

Jako rodiče si možná neuvědomujete, že vaše děti srší představivostí a o nudu rozhodně nestojí. Se stanem, do kterého se mohou schovat nebo si s ním hrát dle libosti si užijí legraci několik let. A obzvláště s kamarády kteří k vám domů přijdou na návštěvu a spojí své síly k vymýšlení dalšího akčního dobrodružství. Skvěle se ovšem bude vyjímat i venku, kde dětem nabídne příjemný chládek v horkých letních dnech a taktéž i pevnost, ve které nebudou rodičům na očích.

Pokud tento (současně velmi oblíbený) dětský prvek ještě nevlastníte, nepřemýšlejte dlouho nad tím, zda ho pořídit i do vašeho domova a jednoduše to udělejte. Vaše ratolesti vás už první den přesvědčí o tom, že to byla dobrá investice a volba, kterou si nebudou moct vynachválit.

stan teepee

Vhodný i jako tip na dárek

Teepee je ideální volbou pro jakoukoliv kategorii dětí, když hledáte dárek pro vaše nejbližší a nevíte, co by si jejich dítko přálo nebo jednoduše ještě nevlastní. Potěšte i vy dítě v každém věku právě moderním stanem na hraní, ze kterého bude mít nepochybně velkou radost.