Co je malé, to je milé

Není nic horšího, než z kabelky tahat psaníčko a v něm hledat ten finanční obnos, který potřebujete. Navíc mají takové úschovny většinou příliš velké přihrádky, a vy nakonec nevíte, co do které dáváte, takže se pak snažíte najít mince mezi kartami, a papírové bankovky mezi účtenkami.

Jak předejít chaosu?

Je to jednoduché. Můžete si ve svém psaníčku udělat pořádek. Přesně si vymezit, co kam dáváte, kam patří účtenky a kam si dáváte drobné mince, kam naopak vždycky dáte kartu a kam naopak dáváte kartičky, které vám zajišťují různé slevy nebo dárky, když v obchodech zaplatíte určitý obnos. Ale sama víte, že všechen pořádek a uspořádání je k ničemu, když jste v pátek odpoledne v supermarketu a za vámi se dělá fronta jako za komunistů na pomeranče. To jsou všichni nervózní, všichni už se vidí u své televizní obrazovky, na své chatě, nebo v náručí svého partnera, takže vás probodávají pohledem a vy máte pocit, jako byste spáchala minimálně hřích.
barevné peněženky.jpg

Nebojte se svěřit do rukou odborníkům

Je tady totiž ještě jedno řešení, které se nabízí. Tím je totiž výměna vašeho psaníčka o velikosti minimálně vašeho tabletu za nenápadnou dolarovku. Takové malé peněženky vám nejenom ušetří čas při hledání těch správných kovových a papírových peněz, ale také je praktická proto, že nezabírá tolik místa. Není v ní prostor na chaos, a vám tak nezbývá než si na ten chaos zvyknout, protože nemáte jinou možnost, navíc na malém prostoru se vám toho nemůže tolik vymknout z rukou. A máte jistotu, že vždycky najdete přesně to, co zrovna hledáte.
peněženka a kreditní karta.jpg

Do malé kabelky

Hodí se také v případě, že se chcete se svými věcmi vejít do malé příruční kabelky nebo psaníčka, kde vám stačí mít pudr, rtěnku, váš telefon a třeba jenom kartu. V tom případě se potřebujete vejít jenom do velice malých rozměrů a všechno větší musíte nechat doma. Není to problém, pokud si s sebou nevezmete nic většího, než co skutečně potřebujete. A nenápadná dolarovka je také řešením proti zlodějům – nemají šanci!