Vyberte si dokonalost

Chystáte se na svatbu své nejlepší kamarádky? Víte, že potřebujete být krásná a zářit, že potřebujete přesně ty pravá šaty, abyste ji dokonale doplnila jako družička po jejím boku? Zároveň však potepejte model, který nevěstu nezastíní.
Nebojte se a přijďte si vybrat k nám, nabízíme různé šaty pro družičky. Dlouhé, krátké, světlé tmavé, různých střihů i provedení. Můžete se podívat na náš online katalog, ale spíše doporučujeme osobní návštěvu.

žluté šaty

Proč?

Na modelce šaty vypadají vskutku úžasně, dokonale sedí, pozadí ladí k barvě, vše je dokonalé. Ale vybraný model vůbec nemusí sedět na váš typ postavy. Proto je lepší zastavit se u nás osobně, jednotlivé modely si prohlédnout a vyzkoušet, abyste zjistila, který vám padne.

Naše prodejní asistentky vám mohou velmi dobře poradit, nejen co se barvy a střihu týče, ale pokud víte, do čeho bude oděna sama nevěsta a do jakých barev a stylu bude laděna celá svatba, pomůže vám vybrat model, který bude ladit k celé události a ještě podtrhne vaši krásu a jedinečnost.

podpatky

Nákup nebo zapůjčení? To je důležitá otázka. Obojí má své výhody. Koupíte-li, máte jedinečný model ve svém šatníku a můžete jej nosit opakovaně. Je to ovšem vyšší investice, a pokud nemáte jistotu, že šaty využijete i při jiných příležitostech, je pro vás potom lepší variantou si je pouze zapůjčit. Můžete si potom dopřát ten luxus, že na každou společenskou událost dorazíte v jiném modelu a budete středem zájmu. Obě varianty u nás můžete využít, stačí se jen zeptat a domluvit se.
Už víte, jaké jsou ty pravé? Pokud ne, nechte se inspirovat naší galerií a než si přijdete vybírat, můžete si doma v klidu promyslet, jaký styl, barevné ladění nebo materiál byste si přála a jednoduše potom sdělíte své požadavky a dostanete k vyzkoušení pouze modely odpovídající vašim představám.