I muži mohou být citliví

Polštář a peřina – o mužích je známo, že nejsou příliš pečliví, pochopitelně až na určité výjimky. Většina z nich si nelibuje v domácích pracích ryze ženských, jimiž je např. žehlení a povlékání lůžkovin. Muži žijící v singlu jsou pak nuceni žehlit a povlékat peřiny sami, ale mnozí již přišli na to, že právě čisté a voňavé prostěradlo a povlaky polštáře a deky také přináší určitou rozkoš. Ulehnout do čisté postele zkrátka milujeme asi všichni.
kluk v kožené bundě
Tyčinky do uší – lékaři tento způsob příliš nedoporučují kvůli nebezpečí ucpání zvukovodu, ale pokud postupujete opatrně a čistíte uši pouze po obvodu, můžete si užít chvíle, které vás přiblíží téměř k orgasmu. Čištění uší totiž navozuje slastné okamžiky velice spolehlivě.
Drbátko hlavy – na trhu se prodávají drbátka s dřevěnou nebo kovovou rukojetí, jde o spojené jemné ocelové drátky ve tvaru paraboly, jimiž střídavě pohybujete ve vlasaté části hlavy. Zkuste to a uvidíte, rozkoš vás určitě nemine, je to jeden z nejúčinnějších antistresů.
Trampolína – bude se to zdát až přehnané, ale právě skákání na trampolínách je dokonalý prostředek, jak být odpočatý, svěží, uvolněný a plný energie.
polibek na pusu
Reflexní masáž – masáže jsou obecně považovány za nesmírně příjemnou, relaxační a působivou techniku. Běhá nám při nich až mráz po zádech a stává se, že od dobrého maséra nechceme odejít a nechali bychom se hýčkat třeba celý den. Zvláště příjemné jsou techniky prováděné na chodidlech, zejména na patách. Způsobují to citlivá nervová zakončení, kterých je na chodidlech obrovské množství.
Močení – zvláště ve chvíli, kdy je močový měchýř plný již delší dobu a vy jej zrovna nemůžete vyprázdnit, jedete v metru nebo v autobusu a souprava kvůli vám nezastaví. Ten slastný okamžik vyprázdnění je spojen rovněž s orgasmickými zážitky.
Obdarování – ve chvíli, kdy někoho obdarujete darem vyrobeným vlastníma rukama a z lásky, a dar je přijímán s neobvyklým nadšením, s láskou a pokorou, dostane se vám tolik energie, která je dokonce mocnější než uvolněné endorfiny ze sportování.