Z čeho mají muži při sexu strach?

I muži prožívají obavy, které jich ovládají před samotným sexuálním stykem. Bezpochyby je jim všechno, co sex přináší blízké a příjemné, ovšem to ještě neznamená, že neřeší starosti, které při něm můžou nastat.
milenci na dece

Obava, jestli jsou dobří

I když se může zdát, že muži při sexu myslí pouze na sebe a na uspokojení jejich potřeb, pravda je úplně jinde. Každý muž touží po tom, poskytnout ženě, se kterou se oddá intimní chvíli pocit, že byl více než dobrý. A tak se pochopitelně snaží ze všech sil dokázat sobě, ale i jeho partnerce to, že v sexu není žádný amatér.
I to má však na svědomí situaci, kdy se stane, že příliš velkou pozorností na to, jestli je jeho výkon dostačující, celý jeho průběh pokazí a žena nakonec spokojená není. A přitom bohatě postačí vychutnávat si danou chvíli bez toho, aby se vám v hlavě loudaly myšlenky typu, jestli děláte všechno jako z předlohy.

Komplex souvisící s velikostí

Ženy na velikost mužské chlouby hledí, ale současně i nehledí s velkým důrazem. Ve skutečnosti nemají potřebu měřit každý centimetr a jásat nad tím, když je muž vybavený až nadmíru dobře. Mnohem důležitější faktor je to, jak s ním umí zacházet a vytěžit s ním v milostném životě maximum pro to, aby byly potěšené.
Proč ztrácet hlavu nad nějakou tabulkou velikostí nebo všude prohlašovaným tvrzením, že čím větší – tím lepší? Neplatí to v každé situaci a ani u každého muže. Některým ženám naopak vyhovují menší dispozice. Pokud máte nějaké zkušenosti a víte, že si sex umíte užít tak, jak to jen možné, není na zbytečné komplexy ohledně rozměrů – žádný důvod!
muž s ženou v náručí

Orgasmus

Ano, studie dokazují, že ženy se k němu dopracují jen málokdy a ne každý muž dovede jeho partnerku uspokojit i se samotným vyvrcholením. Tím se však předem netrapte, protože kouzlo k jeho dosažení tkví pouze v komunikaci s vaší partnerkou. Pokud vám přesně řekne, co má ráda a jakým způsobem jí k němu pomůžete, máte eso v rukávu, které vám pomůže ji ho i dopřát. Někdy to totiž chce pouze kousek citu a šikovnosti.