Spaní pod stanem, ale už asi nezvládnete

Nevadí, máte přece už svůj nebo pronajatý pozemek, můžete si na něm postavit chatu a začít si užívat svých koníčků. Ale to není jednoduché, takové pozemky, které jsou právě v krásných místech, u lesa a u vody, a nejsou ve většině případů stavební. Takže vás nyní čeká pobíhání po úřadech a shánění různých povolení, aby se vám splnil váš sen. Tak to je tedy běh na opravdu velmi dlouhou trať a navíc s nejasným účinkem. Co tedy udělat?

mobilní domek starý

V loňském roce nebylo možné se rekreovat, a co bude letos, nikdo neví. Ale samozřejmě, že existuje řešení, které vám umožní obejít různá povolení a pobíhání po úřadech. Díky tomuto řešení máte možnost se věnovat pro vás tak potřebným aktivitám jako je rybaření, houbaření nebo zahradničení a nemusíte složitě stavět.

Pomocí k tomu řešení je zakoupení mobilního domu Design Lounge https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/design-lounge-12×4-2m-643/

Mobilní dům Design Lounge má rozměry více než padesát metrů čtverečních, několik pokojů a může být kompletně zařízený. Co to znamená? Dům může být vybavený skutečně plně, pokoje budou mít skříně, postele, pohovky.

mobilní dům dlouhý

Také bude plně vybavená koupelna, kde bude nejen skříňka s umyvadlem, topný žebříkový ohřívač, ale také i bojler, toaleta, sprchový kout, a pračka. Také kuchyně bude zařízená komplet, tedy včetně všech potřebných spotřebičů, jako je sklokeramická indukční deska, kuchyňská linka, ale také nepostradatelná lednička, digestoř, či myčka. Takže po napojení na inženýrské sítě můžete ihned bydlet a využít mobilní domy jako zázemí pro vaše sezónní koníčky jako je houbaření, rybaření, ale také i myslivost, sporty a nic nebrání tomu, aby účelem využití byla zahradní chata. Tyto domy jsou i celoročně obyvatelné s důkladným zateplením, takže mohou sloužit po celý rok rodinám jako rekreační nemovitost. A vaše děti si konečně užijí venku a nebudete od nich poslouchat, že se nudí.