Tematicky, věcně, stručně a srozumitelně

SEO není vůbec jednoduchá tématika, avšak budeme se snažit vám ji co nejvíce přiblížit. Nejedná se totiž jenom o nějakou optimalizaci stránek, ale je potřeba přitom nastavit a zajímat se o spoustu dalších věcí, které v návaznosti na SEO je potřeba provést, abychom dosáhli úspěchu. Naše firma pracuje komplexně, což znamená, že nejsme spokojení jenom s tím, že pro vás uděláme nějakou část a šmytec, nevadí, že zbytek nefunguje tak, jak má, ale to není náš problém. Naše starost je to vždy, když potřebujete pomoci a právě když se to týká optimalizace stránek pro vyhledávače https://www.seolight.cz/.
Rodina Monitory
Naše práce je komplexní a proto poskytujeme plné služby v oblasti SEO.

Od toho jsme tady

K žádnému klientovi jsme se ještě nikdy neobrátili zády. Naše ceny jsou velice výhodné a může si je dovolit naprosto každý, proto neodmítáme žádné klienty. Ať jste studentka vysoké školy, která chce propagovat svůj web, nebo ať jste živnostník, který si právě založil své první vlastní webové stránky a nedaří se mu rozjet podnikání nebo naopak ať jste velká korporace, která si potřebuje udržet přední místo v žebříčku eshopů, nikdy se k vám neotočíme zády. Spolupracujeme stále na mnohých projektech a velice rádi budeme spolupracovat i s vámi. Zaměřujeme se na klienty individuálně, a proto jsme schopni přizpůsobit se vašim požadavkům. Jestli potřebujete napsat jeden článek nebo rovnou tisíc, všechno je možné.
Marketing Ve Vyhledávačích

  • On – page faktory

Tato oblast se týká nastavení webu. Je zapotřebí vhodně zvolit klíčová slova a také udělat kompletní analýzu.
Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou pro celou tématiku SEO velice důležitá. Na základně právě klíčových slov se budou vytvářet články. V případě špatně nastavených klíčových slov může být i SEO neefektivní. Ovšem můžeme s tím pomoci.
SEO analýza – podíváme se důkladně na vaše webové stránky a odstraníme případné chyby.
Kancelář Dospělí

  • Off – page faktory

Linkbuilding neboli tvorba zpětných odkazů, další důležitá součást celého procesu. Maximálního a dlouhodobého účinku dosáhneme pouze tehdy, bude-li spolupráce pravidelná. SEO se totiž nedá vytvořit ze dne na den, pomocí jednoho zpětného odkazu. Je to dlouhodobější proces, který však přináší na konci svou odměnu. Základní odkazy se interpretují formou článků.

  1. PR články
  2. Revoluční PR články
  3. Tematické PR články