Aby to šlo i těm, kterým to nejde

Potížemi v posteli nemusí trpět jenom muži. Nejednou tu mají problémy i ženy. A vězte, že ani v jednom případě nemám na mysli problémy se spánkem nebo usínáním.
Je tomu prostě tak. Jsou i ženy, které nedosáhnou žádoucího uspokojení, a to ani kdyby se ten jejich mužský snažil sebevíc, kdyby byl tím největším samcem, jakého kdy tato planeta nosila.
Příroda si prostě někdy něco usmyslí a taková žena pak zkrátka musí akceptovat onu realitu. Nebo začít pro nápravu tohoto neuspokojivého stavu věcí užívat Lovegru.

láska

Lovegra je totiž přípravek obsahující Sildenafil, jenž napomáhá při sexuálním vzrušení k prokrvování vagíny uvolňováním hladkých svalových vláken kontrolujících právě přítok krve a tím dochází k výraznému zlepšení jinak neuspokojivého stavu věcí.
Přičemž je ale záhodno upozornit, že bez adekvátního sexuálního dráždění k navození orgasmu nedojde a nelze tak spoléhat na to, že je-li partner dejme tomu momentálně líný, dá své ženě pilulku a ono už se to obejde i skoro bez něho.
Bez partnera se to zkrátka neobejde. Tedy vlastně obejít by se to mohlo, jak známo, pokud si dotyčná vystačí i sama, ale to teď neřešme. Ale někdy se to musí obejít bez Lovegry. A to v případech, kdy je tu známá nebo alespoň potenciální kontraindikace.

objetí

Lovegru totiž nelze užívat, trpí-li dotyčná závažnou srdeční, jaterní nebo ledvinovou chorobou, prodělala-li nedlouho předtím infarkt nebo cévní mozkovou příhodu, má-li potíže s krevním tlakem nebo vzácnou vrozenou poruchu sítnice či ischemickou neuropatii optického nervu. Nežádoucí a potenciálně nebezpečné by mohlo být i kombinování Lovegry s jinými léky, zejména s nitráty nebo léky schopnými uvolňovat oxid dusnatý, jejichž účinek je Lovegrou zvyšován, nebo alergie na některou ze složek přípravku.
A tak by se měl člověk jako u všech jiných léků napřed dobře informovat. Znáte to – i lidová moudrost přece praví, že je záhodno před přeříznutím dvakrát měřit.