K čemu je dobrá erotická masáž

Může vás dostat do hormonální rovnováhy – kdybychom žili na planetě, kde se mají všichni rádi, tolerují se, vychází si vstříc, nezávidí si, spolupracují a využívají společných výsledků tvořivé činnosti, neznali bychom stres téměř vůbec. Současná realita je ale jiná, planeta je přelidněná, mnozí lidé mezi sebou bojují a mnoho z nich produkuje negativní vzorce myšlení a chování, což přímo ovlivňuje prostředí a životní styl ostatních lidí, kteří se v něm pohybují. Stres je dnes hlavní příčinou většiny civilizačních chorob a my se potřebujeme z tohoto stavu nějak dostat. Erotická masáž v Praze mataharisalon.cz nám s tím může pomáhat, uvolnit do krve hormony štěstí a potlačit ty stresové.

hezká dívka

Může vám poskytnout rozkoš, kterou doma nemáte – řada lidí dnes žije v singlu, nemá partnera, anebo má, ale je to častokrát vztah, jak se říká, o ničem“. Pak nastupuje masturbace, a někdy ani na ni není nálada, a tak se utápíme v pracovní hyperaktivitě nebo to řešíme alkoholem. Odložte sklenku aperitivu, dokud je čas a nejste na alkoholu závislí, a raději si dopřejte rozkoš prostřednictvím sexuální energie. Je to mnohem příjemnější, když se vám někdo věnuje, než když se věnujete jen sami sobě.

nahá dívka

Můžete tu zažít to, s čím se zdráháte svěřit své partnerce – máte-li partnerku a vztah celkem funguje, můžete mít potíže se jí svěřit se svými skutečnými sexuálními tužbami, aby vás kvůli nim neopustila, nebo se vztah výrazně nepokazil. Například by vám vyhovovalo, kdyby vám věnovala více času svůdným tancem na klíně, prováděla masáž prostaty anebo vám ukázala svá rozkošná chodidla a dopřála vám footjob. V masérském salónu si něco takového můžete dopřát zcela běžně.

Vše záleží na kvalitách masérky – máte-li štěstí na masérku, kterou si sami vyberete, a vyhovuje vám její produkce i přístup, může to být fantastický zážitek, který se možná rozhodnete častěji opakovat. Sexualita a rozkoš je totiž jedním ze smyslů našeho života, a kdo to popírá, popírá i sám sebe.